כפתור תפריט
לוגו צמרות כפר יונה
close
שווה להיות כפר-יונהי!
40 דירות ב-150,000 הנחה יוגרלו לתושבי כפר-יונה
תוכנית "מחיר למשתכן" היא חוד החנית בסדרת צעדים חסרי תקדים אשר יזמה ממשלת ישראל, בהובלת משרד האוצר, משרד הבינוי והשיכון ורשות מקרקעי ישראל. מטרת התוכנית היא להקל על משפחות צעירות לקנות דירה ראשונה בתנאים מועדפים.
השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם פרטים נוספים:

Please leave this field empty.

דירה בכפר יונה ללא תיווך

דירה בכפר יונה ללא תיווך

אם גם אתם נמנים על הזוגות הצעירים או על המשפחות שהחליטו לשפר דיור, או לעזוב את האזור הקיים, ייתכן כי תעברו עוד דרך ארוכה עד למציאת הדירה הנכספת. אם אתם מתחילים לחפש דירה, תגלו כי קשה מאוד למצוא נכס ללא מתווך. עם זאת, אם חיפשתם דירה בכפר יונה ללא תיווך תגלו כי הקבלנים המקומיים מוכרים את הנכסים ישירות לקונים. החיסכון של רכישת דירה ללא תשלום עמלה יכול להשאיר סכום נוסף לקניית הרהיטים ולעיצוב הבית החדש. אז אילו דירות תוכלו למצוא?

דירות יוקרה בצמרות השרון UP

בכפר יונה תמצאו דירות יד שנייה, ולצידם גם דירות יוקרה, הנמצאות במתחם המוגדר “הצפון החדש של כפה יונה”. האכלוס צפוי להיות כבר בסוף שנת 2018, כאשר הבנייה נמצאת בעיצומה. זוהי שכונה חדשה, הבנויה ממתחמי מגורים וביניהם פארקים ומוסדות לימוד, שיהפכו את המגורים בשכונה לחלק מקהילה מגובשת כפי שהייתה פעם.

הדירות נבנות בסטנדט יוקרתי ובאבזור מפנק, כאשר בפסגתו של כל מגדל נבנים פנטהאוזים למי ששואף לקצת יותר. במגדלי המגורים קיימות דירות גג ודירות רחבות ידיים, כאשר לכל דירה מוקצב מתחם חנייה פרטית. אז מה צריך יותר?

דירות לכל משפחה

היום, במחיר של דירה פשוטה במרכז תל אביב, הכוללת חדרים קטנטנים, ניתן לעבור לעיר המציעה לתושביה איכות חיים של מושבה יוקרתית, ששוררת בה אווירה אישית וחמימה. מחד, אתם זוכים לפרטיות המאפיינת דירות במגדלים, ומאידך אתם הופכים להיות חלק מקהילה שבה אתם יכולים לבנות יחסי חברות קרובים עם מאות שכנים הנמצאים במרחק צעד וחצי. ומה עם הילדים?

לחיות כמו שאנחנו גדלנו

עבור בני הנוער הצעירים, במרבית הערים בארץ אין זה בטוח להסתובב לבד בחוץ, גם לא בשעות אחרי הצהריים. יש מקומות שבהם הגנים הציבוריים הפכו למסוכנים, הרחובות והכבישים טומנים בחובם סכנות נוספות, וכמעט שלא ניתן למצוא מקום שבו הילדים יכולים “לרדת למטה” לשעה או שעתייים ולשחק עם חברים בכדור.

אך בכפר יונה, משהו נשאר מהאווירה של פעם. גם בשכונות הוותיקות וגם בחדשות, עדיין אפשר לראות ילדים נוסעים על אופניים (ולא רק חשמליות…), משחקים בכדור או יושבים לשחק בחול בגינה. בעיר שיש בה אווירה של כפר יש הרבה פחות סכנות מאשר במרכזי הערים הגדולות במרכז ובשרון, ואנו יכולים להעניק לילדינו את אותה החוויה המיוחדת שהייתה לנו.

דירה בכפר יונה ללא תיווךלהשקעה

רכישה של דירה בכפר יונה ללא תיווך היא הזדמנות נפלאה גם עבור משקיעי נדל”ן, המעוניינים לרכוש דירה במתחם השרון, לפני נסיקת המחירים הצפויה בשנים הקרובות. העיר מושכת אליה מגוון רחב של זוגות צעירים בעלי מקצועות חופשיים העובדים בשרון, שמאסו במחירים הגבוהים באזור הרצליה. באותו המחיר שבו מוצעת דירה ישנה בהרצליה בת שלושה חדרים, ניתן לרכוש דירת ארבעה חדרים חדשה מקבלן, ולהשכירה במחיר משתלם. בדירות חדשות אלו גלום פוטנציאל לרווח נוסף ממכירתן בעתיד.

לסיכום, אם אתם מחפשים מקום שבו תוכלו לרכוש דירה ללא תשלום דמי תיווך גבוהים, ישירות מהקבלן, ומוטב כאשר היא עוד נמצאת על הנייר בשלבי בנייה – זה הזמן להתרשם מהדירות המוצעות בכפר יונה. שילוב של מגדלים בסטנדרט בנייה יוקרתי, אווירה כפרית במתחם עירוני ולוקיישן אחד מהטובים באזור השרון במרחק של דקות ספורות מנתניה, קרוב להרצליה אף ממוקם במרחק קצר מגוש דן.

קראו עוד על מתחם המגורים החדש שנבנה על ידי קבוצת יצחקי השקעות בימים אלו ממש.

*תאור הפרויקט, תוכניות הפיתוח, הדמיות הבניינים והדירות, מידותיהם, מיקומם ושטחיהם וכן עיצוב החוץ והפנים שלהם לרבות האביזרים המסומנים, כפי שמופיעים בכל העזרים השיווקים הינם לצורך המחשה רעיונית, לעיצוב ושדרוג הבנין והדירה. בכפוף לשינויים לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה ו/או הרשויות ואינם מהווים חלק מהממכר. יודגש כי רק הסכם המכר, התוכניות ומפרטי המכר החתומים יחייבו את החברה. ט.ל.ח | All rights reserved©