כפתור תפריט
לוגו צמרות כפר יונה
close
שווה להיות כפר-יונהי!
40 דירות ב-150,000 הנחה יוגרלו לתושבי כפר-יונה
תוכנית "מחיר למשתכן" היא חוד החנית בסדרת צעדים חסרי תקדים אשר יזמה ממשלת ישראל, בהובלת משרד האוצר, משרד הבינוי והשיכון ורשות מקרקעי ישראל. מטרת התוכנית היא להקל על משפחות צעירות לקנות דירה ראשונה בתנאים מועדפים.
השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם פרטים נוספים:

Please leave this field empty.

דירות בכפר יונה: 4 סיבות טובות לרכוש דירות בעיר המשפחות כבר היום

דירות בכפר יונה

בעשור האחרון הפכה כפר יונה מיישוב נידח בדרך לנתניה לעיר איכותית, פסטורלית ופופולרית. השינוי הגדול הורגש בעיקר בשנים האחרונות, תודות לפיתוח מואץ בכל התחומים המוניציפאליים – החינוך, התרבות, התעשייה והשירותים הקהילתיים והעירוניים – כמו גם הקמת שכונות חדשות הנהנות מתשתיות ברמה הגבוהה ביותר. השפעת הפיתוח הנרחב לא אחרה לבוא והביקושים לרכישת דירות בכפר יונה גבוהים ויציבים כבר תקופה ארוכה, בעיקר בקרב משפחות צעירות ומשפרי דיור מאזור השרון והמרכז. אז מה כולם מוצאים בה והאם גם לכם כדאי לרכוש דירות בכפר יונה החדשה? כל התשובות לפניכם ב- 4 סיבות טובות במיוחד.

1. דירות בכפר יונה עולות פחות (בינתיים)

תנופת הבנייה והפיתוח בכפר יונה אמנם הובילה לעלייה של כ-30% במחירי הדירות, אך העיר החדשה עדיין מציעה מחירים סבירים ואטרקטיביים במיוחד. למעשה, דירות בכפר יונה מציגות היום פער משמעותי של עד מיליון ₪ (!) ביחס לדירה דומה בשכונות החדשות שבערי השרון הצמודות. המחיר הממוצע של דירת 4 חדרים בשכונת קריית השרון בנתניה, למשל, תעלה לכם כמעט 1.9 מיליון ₪; בשכונות החדשות בהרצליה ורמת השרון המחיר קופץ כבר ל-2.5 מיליון ₪ – ואילו דירה חדשה בכפר יונה, בשכונת יפה נוף החדשה לחלוטין, תעלה לכם כ-1.5 מיליון ₪ בלבד. גם אם נדרים קצת לאזור כפר סבא, נגלה פער של כ-40% במחירי הדירות החדשות, עם מחיר ממוצע של כ-2.1 מיליון ₪.

יחד עם זאת, כולנו יודעים שהמחיר הוא פונקציה רק ביחס לרמת החיים שהוא מציע בתמורה, מה שמוביל אותנו לעוד סיבה טובה במיוחד לרכוש דירות בכפר יונה –

2. החיים הטובים בהישג ידכם

אחד היתרונות הגדולים של כפר יונה הוא האופי הפרברי-קהילתי שהיא הצליחה לשמר, על אף ולצד הפיתוח המאסיבי. כפר יונה החדשה נהנית מסביבה פסטורלית וסממנים כפריים בולטים, לרבות מרחבים ירוקים ופתוחים, חיי קהילה פעילים וסמיכות לנכסי טבע ייחודיים. לצד זאת, כאמור, היא נהנית גם מפיתוח אורבני עשיר ומתקדם, המתבטא בקרבה למוקדי תעסוקה גדולים, שכונות חדשות עם תשתיות ברמה הגבוהה ביותר, ונגישות נוחה עם סמיכות ל-3 כבישי אורך ארציים – 6, 4 ו-2, ובקרוב גם כביש 531 (עוקף בית ליד) שהתכנית להקמתו אושרה לאחרונה. במילים אחרות, רכישת דירות בכפר יונה של היום מספקת לרוכשים את כל התנאים לאיכות חיים גבוהה – במחיר סביר ובהישג יד.

זה כמובן מסביר את הביקושים הגבוהים והיציבים בעיר, כמו גם את המדד הסוציו אקונומי הגבוה שממשיך לעלות – והנה, הרי לכם עוד סיבה טובה לרכוש דירות בכפר יונה –

3. הקהילה בעיר צעירה, איכותית ומתחדשת

התדמית המשתפרת של העיר, איכות החיים הגבוהה שהיא מציעה וכמובן רמת המחירים הסבירה, מושכים אל כפר יונה אוכלוסייה חזקה, צעירה ומבוססת. משפחות, זוגות צעירים, משפרי דיור ואפילו משקיעים, רואים ברכישת דירות בכפר יונה אלטרנטיבה איכותית ומשתלמת לערי השרון והמרכז הצפופות.

באזור הצפוני, שזכה לכינוי “הצפון החדש של כפר יונה”, כבר ניתן להרגיש זאת בכל פינה. בפרויקט “צמרות השרון UP” של קבוצת יצחקי, מאבני היסוד של שכונת יפה נוף החדשה והמדוברת, כמעט כל 384 הדירות שנבנו אוכלסו על ידי משפחות וזוגות צעירים. היום, כשהפרויקט יוצא לשלב ג’ עם עוד 2 בניינים בני 14 קומות, השכונה כבר מוכנה ומבוססת לחלוטין – יש בה גנים, בתי ספר, מרכז מסחרי, שירותים קהילתיים נגישים, חיי חברה תוססים, וזה עוד מבלי שהזכרנו את כל מה שעתיד להתפתח בשנים הקרובות.

אם שלושת הסיבות המעולות שהזכרנו עד עכשיו עוד לא גרמו לכם להרים את הטלפון, תשמחו לגלות שהשארנו את הטוב לסוף, כי –

4. דירות בכפר יונה הן גם השקעה אטרקטיבית

כפר יונה היא אחד מהיישובים שרשמו זינוקים בהתחלות הבנייה בעשור הקודם, תודות לשיווק קרקעות אינטנסיבי של הרשויות, ובעשור הקרוב צפוי לה זינוק נוסף. למעשה, הפיתוח המתקדם של התשתיות, החינוך, הסביבה הירוקה והשירותים העירוניים עומד היום לקראת תנופה חדשה, עם תכניות להוספת כ-9,500 דירות חדשות, ב-6 מתחמים שונים. בעוד שהשווי של דירות בכפר יונה עולה בצורה מתמדת כבר מספר שנים, מחיריהן צפויים להמשיך ולהציג עליות של עשרות אחוזים גם בשנים הקרובות והאוכלוסייה בעיר צפויה להכפיל את עצמה. במילים אחרות, למרות ובגלל הפיתוח המואץ שהיא עוברת, ועל אף עליית המחירים שהיא כבר הספיקה לחוות – כפר יונה עדיין בעלת פוטנציאל צמיחה משמעותי, שהופך אותה להזדמנות אטרקטיבית הן למגורים והן להשקעה.

צמרות השרון UP עולה שלב
ולכם יש הזדמנות להצטרף למאות המשפחות שכבר נהנות מאיכות חיים חסרת פשרות.

*תאור הפרויקט, תוכניות הפיתוח, הדמיות הבניינים והדירות, מידותיהם, מיקומם ושטחיהם וכן עיצוב החוץ והפנים שלהם לרבות האביזרים המסומנים, כפי שמופיעים בכל העזרים השיווקים הינם לצורך המחשה רעיונית, לעיצוב ושדרוג הבנין והדירה. בכפוף לשינויים לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה ו/או הרשויות ואינם מהווים חלק מהממכר. יודגש כי רק הסכם המכר, התוכניות ומפרטי המכר החתומים יחייבו את החברה. ט.ל.ח | All rights reserved©