כפתור תפריט
לוגו צמרות כפר יונה
close
שווה להיות כפר-יונהי!
40 דירות ב-150,000 הנחה יוגרלו לתושבי כפר-יונה
תוכנית "מחיר למשתכן" היא חוד החנית בסדרת צעדים חסרי תקדים אשר יזמה ממשלת ישראל, בהובלת משרד האוצר, משרד הבינוי והשיכון ורשות מקרקעי ישראל. מטרת התוכנית היא להקל על משפחות צעירות לקנות דירה ראשונה בתנאים מועדפים.
השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם פרטים נוספים:

Please leave this field empty.

דירות חדשות למכירה בנתניה, כפר יונה והסביבה

דירות חדשות בכפר יונה

אזור השרון, לרבות נתניה, חדרה וגם כפר יונה, הפך בשנים האחרונות למבוקש מאד. יותר ויותר פרויקטים חדשים של בנייה צצים ועולים על הקרקע באזור זה ולא בכדי. צעירים, כמו גם מבוגרים, מעוניינים לעבור לגור בשרון ולו כדי ליהנות מהיתרונות הרבים שמציע האזור. נתניה, העיר הגדולה, וכך גם היישובים הסמוכים לה כמו כפר יונה, מציעים איכות חיים מסוג אחר, שקט ושלווה ויחד עם זאת גם נמצאים לא רחוק מתל אביב, שכן נסיעה ישירה אליה, על כביש החוף, לא אורכת זמן רב.

דירות חדשות בנתניה – לכל אחד ובכל גיל

נראה כי בשנים האחרונות העיר נתניה הפכה למבוקשת מאוד. מגיעים אליה עולי צרפת המעוניינים בסביבה אורבנית אשר מחפשים דירות חדשות למכירה בנתניה ליד הים וגם לא מעט צעירים ומשפחות עם ילדים. מי שמחפש מידע על כפר יונה  ותוהה היכן יוכל למצוא דירות חדשות למכירה בנתניה יגלה שישנם לא מעט פרויקטים נהדרים, שבחלקם כבר עלו על הקרקע, המציעים דירות חדשות בנתניה. היתרון המשמעותי של נתניה וכך גם של הסביבה, כולל כפר יונה, הן האפשרויות הרבות, העומדות לרשות המתגוררים באזור. כיאה לעיר גדולה ובולטת מאד באזור השרון, מציעה נתניה מגוון של משרות בתחומים שונים. מעבר לכך, מי שרוצה, יכול לחפש גם מקורות הכנסה בערים השכנות, כמו חדרה שנמצאת במרחק נסיעה לא רב וכמו תל אביב. הכבישים הם מהירים וכשאין פקקים אפשר להגיע לכל מקום תוך זמן קצר.

מה מציע האזור, מה מציעה כפר יונה

מי שבוחר לגור בכפר יונה ייהנה מסביבה נפלאה. כפר יונה מציעה חוויה אורבנית קצת שונה מזו של נתניה, והיא עיר שמתאימה לכל הגילאים. היותה במרחק של 7 ק”מ בלבד מנתניה, הופכת אותה ליעד מושלם לכל מי שעובד בנתניה או בסביבה ומחפש עיר גדולה יותר כדי לבלות בה. מצד שני, אפשר לחזור הביתה, לסביבה שקטה יותר ופחות תוססת מנתניה, סביבה עירונית אך בקצב איטי יותר. הפרויקטים הכוללים דירות חדשות בנתניה ובכפר יונה מיועדים למי שרוצה לחוות סביבה אורבנית. בכפר יונה ניתן לראות לאחרונה זינוק משמעותי במספר הפרויקטים המוצעים ברחבי העיר, וכך גם בעיר נתניה עצמה. היישובים באזור השרון וגם בשפלה הפכו לפופולאריים מאד, דבר המשפיע באופן ישיר אפילו על מחירי הדיור.

במקביל, קשה להתעלם מתחושת המשפחתיות המאפיינת מאד את כפר יונה. הקהילה בכפר יונה, למרות שמדובר בעיר עם למעלה מ-20,000 תושבים היא קהילה קטנה ומשפחתית מאד. זוהי קהילה שכוללת משפחות רבות עם ילדים, זוגות צעירים וגם מבוגרים המתגוררים בעיר לא מעט שנים. השכונות החדשות מטופחות מאד והן מציעות את כל המתקנים הנדרשים למתגוררים. הדירות החדשות למכירה בכפר יונה וגם הדירות בנתניה מתבססות על איכות ברמה גבוהה וגימורים מצוינים.

ישנן דירות חדשות למכירה בנתניה ובכפר יונה בגדלים שונים על מנת לספק מענה מתאים לכל דורש והן מוצעות בטווח רחב של מחירים. אלו יכולות להיות דירות בנות 4 או 5 חדשים, דירות גן או פנטהאוז, דירות עם מרפסת גדולה מאד המשקיפות אל הפרדסים והשדות, האופייניים את השרון. ישנן דירות חדשות בנתניה וגם בכפר יונה הממוקמות בשכונות המציעות גני ילדים, בתי ספר וגם מרכז מסחרי נגיש ויציאה לכביש החוף ולכבישים סמוכים בקלות רבה. כפר יונה כיום איננה עוד יישוב נידח והיא ידועה כעיר איכותית מאד. הפיתוח המואץ הבא, הבא לידי ביטוי בכל התחומים, לרבות החינוך וגם התרבות, מושך יותר ויותר צעירים ומשפחות עם ילדים אל העיר, שבחלקם מגיעים מהסביבה עצמה ובחלקם מאזורים מרוחקים יותר. כל אלה מעוניינים ליהנות מהפסטורליות, מהאיכות שמציע האזור כולו וגם מהנגישות והנוחות הרבה.

*תאור הפרויקט, תוכניות הפיתוח, הדמיות הבניינים והדירות, מידותיהם, מיקומם ושטחיהם וכן עיצוב החוץ והפנים שלהם לרבות האביזרים המסומנים, כפי שמופיעים בכל העזרים השיווקים הינם לצורך המחשה רעיונית, לעיצוב ושדרוג הבנין והדירה. בכפוף לשינויים לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה ו/או הרשויות ואינם מהווים חלק מהממכר. יודגש כי רק הסכם המכר, התוכניות ומפרטי המכר החתומים יחייבו את החברה. ט.ל.ח | All rights reserved©