כפתור תפריט
לוגו צמרות כפר יונה
close
שווה להיות כפר-יונהי!
40 דירות ב-150,000 הנחה יוגרלו לתושבי כפר-יונה
תוכנית "מחיר למשתכן" היא חוד החנית בסדרת צעדים חסרי תקדים אשר יזמה ממשלת ישראל, בהובלת משרד האוצר, משרד הבינוי והשיכון ורשות מקרקעי ישראל. מטרת התוכנית היא להקל על משפחות צעירות לקנות דירה ראשונה בתנאים מועדפים.
השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם פרטים נוספים:

Please leave this field empty.

דירות למכירה בכפר יונה: הזדמנות נדלנ”ית גם למשקיעים

דירות למכירה בכפר יונה

הרצון לפתור את משבר הנדל”ן באמצעות הגדלת היצע הדיור, הוביל בשנים האחרונות לתכנון עשרות אלפי דירות חדשות בשולי האזורים המטרופוליטניים בישראל. ההיגיון פשוט – באזורים אלו עוד נותרו שטחים חקלאיים שניתן להמיר ולהרחיב על חשבונם את גבולות הפיתוח העירוני, שלא כמו במרכזי הערים הגדולות והצפופות, הסובלות ממיעוט בעתודות קרקע לבנייה. אחד האזורים הבולטים שנהנים מהמגמה הוא אזור השרון, המרכזי והצפוני, שזכה בשנים אלו לתנופת פיתוח רחבה.

הפיתוח המואץ הוביל לעלייה בביקושים ואיתה – גם לעלייה במחירים. דירות למכירה בכפר יונה, נתניה, חדרה, פרדס חנה וחריש, נהנו בשנת 2015 מעליית מחירים של 8.3% בממוצע – לעומת עלייה של 6.2% בממוצע הארצי. ועדיין – במרבית היישובים הללו ניתן למצוא דירות חדשות במחירים סבירים, לצד התחלות בנייה רבות והשקעה משמעותית בפיתוח העירוני. כל אלו יחד, מובילים למסקנה אחת – חלון ההזדמנויות עדיין פתוח.

איך מזהים הזדמנות נדל”נית?

מה שיוצר הזדמנות בנדל”ן הוא החיבור בין התחלות בנייה ופיתוח עירוני, לבין יישוב שעדיין לא פרץ לחלוטין ואינו “ממותג”. פיתוח המרחב העירוני ברמת החזות והתשתיות מחזק את תדמית העיר, תורם להחייאת שכונות ישנות ומביא בסופו של דבר לעלייה בערך נכסי הנדל”ן. אפשר לומר ככלל אצבע שככל שאיכות התשתיות גבוהה יותר, כך יעלו רמות הביקוש והמחירים בסביבת המגורים. אחד היישובים שנמצאים היום בדיוק בנקודת המפנה הזו הוא כפר יונה, שאך לא מזמן קיבל מעמד של עיר תודות לפיתוח נרחב בתחומי החינוך, התרבות, התעשייה והתשתיות. היום ניתן למצוא דירות למכירה בכפר יונה, בעיקר בשכונות החדשות שבצפון העיר, שמציעות את השילוב המנצח של תשתיות ברמה הגבוהה ביותר, סביבה ירוקה ופסטורלית, נגישות נוחה לצירי תנועה מרכזיים, קהילה צעירה ומתחדשת, וכמובן, מחיר סביר שעומד בממוצע על כ- 1.5 מיליון ₪.

היתרונות הייחודיים של ערי אמצע הדרך

כאמור, הקורלציה בין איכות התשתיות לביקושים תמיד קיימת ולכן, במקום בו יש מוסדות ציבור וחינוך מתפקדים, שטחים פתוחים, פתרונות חניה ונגישות גבוהה – יירשמו ביקושים גבוהים יותר בהשוואה למקומות אחרים. לערי “אמצע הדרך”, אלו שבין המרכז לפריפריה, יש בהקשר זה יתרונות ייחודיים שאין לערים הגדולות יותר. כך, בעוד שאזור השרון כולו נהנה מתנופת פיתוח מואצת, יישובים כמו כפר יונה וכרכור הציגו עליות מחירים עדינות ביחס לנתניה וחדרה, על אף הביקושים הגבוהים והיציבים בהן. לשם ההשוואה, מחירי דירות למכירה בנתניה עלו בשנה הקודמת ב-9.6%, ואילו דירות למכירה בכפר יונה הסמוכה הציגו עליה מתונה של 1.4% בלבד.

חשוב להזכיר שמדובר ביישובים שהם לא פריפריה – כפר יונה נהנית מנגישות גבוהה לכל רחבי הארץ עם גישה נוחה לכבישים 6, 4 ו-2 – ועדיין רמות המחירים בהן סבירות בהחלט, גם כאשר מדובר בשכונות חדשות לחלוטין עם תשתיות קהילתיות ועירוניות ברמה הגבוהה ביותר. העליות שדילגו בשנים האחרונות על ערי אמצע הדרך, מסיבות שונות ומגוונות, הרחיבו את חלון ההזדמנויות לאלו המחפשים דירות להשקעה בכפר יונה והסביבה – היינו משקיעים שרוצים ליהנות מעליית מחירים עתידית.

דירות למכירה בכפר יונה כאפיק השקעה

השורה התחתונה היא שמחירי דירות למכירה בכפר יונה צפויים להמשיך ולהציג בשנים הקרובות עליות של עשרות אחוזים, מה שהופך אותן לאפיק אטרקטיבי להשקעה. כבר היום קיימות תכניות לעוד שישה מתחמים חדשים בעיר, בהן צפויות להיבנות כ-9,500 יחידות דיור נוספות ב-10 עד 15 השנים הקרובות. אם התכניות יתממשו, האוכלוסייה בעיר – שכעת עומדת על 21 אלף תושבים – צפויה להכפיל את עצמה ולגדול ב-114%. תדמיתה המשתפרת של כפר יונה כעיר משפחות ירוקה וכפרית, כמו גם הנגישות הנוחה ורמת התשתיות הגבוהה, מושכות אליה אוכלוסייה חזקה ומבוססת בעיקר מאזור השרון והמרכז. זוגות צעירים, משפחות ומשפרי דיור, רואים בה היום יעד אטרקטיבי שמציע רמת חיים גבוהה תמורת מחיר סביר, וכל התחזיות מצביעות על מגמה חיובית ומשתלמת גם עבור משקיעים.

צמרות השרון UP עולה שלב
ולכם יש הזדמנות להצטרף להצלחה >>

*תאור הפרויקט, תוכניות הפיתוח, הדמיות הבניינים והדירות, מידותיהם, מיקומם ושטחיהם וכן עיצוב החוץ והפנים שלהם לרבות האביזרים המסומנים, כפי שמופיעים בכל העזרים השיווקים הינם לצורך המחשה רעיונית, לעיצוב ושדרוג הבנין והדירה. בכפוף לשינויים לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה ו/או הרשויות ואינם מהווים חלק מהממכר. יודגש כי רק הסכם המכר, התוכניות ומפרטי המכר החתומים יחייבו את החברה. ט.ל.ח | All rights reserved©