כפתור תפריט
לוגו צמרות כפר יונה
close
שווה להיות כפר-יונהי!
40 דירות ב-150,000 הנחה יוגרלו לתושבי כפר-יונה
תוכנית "מחיר למשתכן" היא חוד החנית בסדרת צעדים חסרי תקדים אשר יזמה ממשלת ישראל, בהובלת משרד האוצר, משרד הבינוי והשיכון ורשות מקרקעי ישראל. מטרת התוכנית היא להקל על משפחות צעירות לקנות דירה ראשונה בתנאים מועדפים.
השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם פרטים נוספים:

Please leave this field empty.

דירת 4 חדרים בכפר יונה – איכות חיים של כפר באזור השרון

חושבים לעבור דירה למקום עם אווירה אחרת? מצד אחד קרוב לשרון או לגוש דן, ומאידך לשמור על טווח מחירים סביר לדירה המתאימה למשפחה? זה הזמן להכיר את כל היתרונות של כפר יונה. העיר כפר יונה, המושכת אליה תושבים מכל רחבי ישראל, צפויה לגדול בשנים הקרובות בכעשרת אלפים דירות, ו”לתפוח” לאוכלוסייה של 40,000 תושבים (כיום גרים בעיר כחצי מכמות זו). אז מה הופך את כפר יונה לבשורה הבאה בעולם הנדל”ן?

אווירה מיוחדת של כפר

דיברנו עם יוסי שעבר עם אשתו לעיר לאחרונה. “חיפשנו מקום שבו נוכל לגדל את שני הילדים, את הגדולה בת השלוש והתינוק שעכשיו הצטרף למשפחה. ידענו שאנחנו לא רוצים מקום עם עומס גדול מדי של רכבים, מקום שיהיו בו גנים ובתי ספר הקרובים לבית, פארקים וריאות ירוקות”. יוסי ממשיך ומוסיף:  “רצינו שיהיה נחמד להסתובב בו גם בשעות הערב וגם בשבת בצהריים – ובחרנו בעיר שהיה בה הכל”.

דירת 4 חדרים בכפר יונה חוסכים סכום ניכר

דינה, שהתלבטה האם לעבור לאיזור נתניה או תל אביב גילתה את כפר יונה במקרה. “חיפשנו דירה, וגילינו שרכישה של דירת 4 חדרים בכפר יונה  מסתכמת בכמיליון וחצי שקלים, בעוד המחירים בתל אביב כפולים, ובכל מקום שחיפשנו בנתניה הם נשקו לשני מיליון שקלים”. ודינה מוסיפה: “האפשרות לחסוך חצי מיליון שקלים, לרבות הריבית הנוספת לסכום זה אם מוסיפים כעשרים שנים של תשלום משכנתה – לא הותירו מקום לספק. הלכנו על כפר יונה”.

העיר המתפתחת בקצב מואץ

ערים אחרות עברו את השלב הזה לפני עשרים שנה ויותר; את הרגע שבו ישוב עירוני מתפתח וגדל, ויותר ויותר משפחות מעוניינות לבנות בו בית. היום הגיע תורה של כפר יונה להוביל את הערים הקטנות באזור השרון, ולמשוך אליה תושבים שמאסו מהמחירים הגבוהים במרכז, אך לא היו מוכנים להתפשר על מגורים בפריפריה.

קהילה מגובשת לצד מקומות תעסוקה רבים באזור

ירון מספר: “נבנתה בעיר קהילה מגובשת. כשבדקתי בקבוצות הפייסבוק של כפר יונה, גיליתי שבעיר זו, שמתגוררים בה כיום עשרים אלף תושבים, 14 אלף מהם חברים בקבוצה. יוזמות חדשות כמו קטיף מעצי הפרי בגן למען הנזקקים, ויוזמות חינוכיות רבות הם חלק מהיתרונות. וגם מקומות תעסוקה במרחק של דקות נסיעה לנתניה וזמן קצר לנסיעה למתחמי ההיטק בהרצליה, הובילו אותנו להשאר בעיר, ולעודד חברים להצטרף”.

בנייה חדשה המחזקת את הקיים

לא כל המבנים בכפר יונה הם חדשים. מדובר ביישוב שהחל את דרכו כבר בשנות הארבעים. עם זאת, ההגירה החיובית לעיר, לצד מאמצים ליצור מערך של חינוך איכותי בעיר (במסגרת פרויקט “עיר אקדמיה” ופרויקטים נוספים) הובילו יזמים רבים להגיע לעיר ולרכוש מתחמים לבניה. בעוד עשור מהיום כבר יהיה קשה למצוא דירת 4 חדרים בכפר יונה  במיליון וחצי, אך היום הקבלנים עדיין מציעים את הדירות במחירים הטובים ביותר באזור השרון.

לסיכום, אם אתם עדיין מתלבטים היכן לרכוש את הדירה הבאה שלכם, “קיפצו” לביקור קצרצר בכפר יונה. גלו את השכונות החדשות הנוספות לקיימות, את האווירה מיוחדת השורה בעיר, ותמצאו מקום חדש שתוכלו לקרוא לו בית בשרון – לכם ולדורות הבאים.

*תאור הפרויקט, תוכניות הפיתוח, הדמיות הבניינים והדירות, מידותיהם, מיקומם ושטחיהם וכן עיצוב החוץ והפנים שלהם לרבות האביזרים המסומנים, כפי שמופיעים בכל העזרים השיווקים הינם לצורך המחשה רעיונית, לעיצוב ושדרוג הבנין והדירה. בכפוף לשינויים לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה ו/או הרשויות ואינם מהווים חלק מהממכר. יודגש כי רק הסכם המכר, התוכניות ומפרטי המכר החתומים יחייבו את החברה. ט.ל.ח | All rights reserved©