כפתור תפריט
לוגו צמרות כפר יונה
close
שווה להיות כפר-יונהי!
40 דירות ב-150,000 הנחה יוגרלו לתושבי כפר-יונה
תוכנית "מחיר למשתכן" היא חוד החנית בסדרת צעדים חסרי תקדים אשר יזמה ממשלת ישראל, בהובלת משרד האוצר, משרד הבינוי והשיכון ורשות מקרקעי ישראל. מטרת התוכנית היא להקל על משפחות צעירות לקנות דירה ראשונה בתנאים מועדפים.
השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם פרטים נוספים:

Please leave this field empty.

מגלים עולם: נדל”ן בכפר יונה

נדל

כפר יונה מתפתחת בקצב מסחרר, והיא גדלה שכונה אחרי שכונה. בתוך שנים ספורות הגדילה העיר את אוכלוסיתה בעשרות אחוזים, ובשנים הקרובות צפויה אף להכפילה. איך זה קורה? בדקנו מה גורם לתושבי השרון והמרכז לחפש דירה חדשה בעיר שקוראת לעצמה “הכפר”.

קהילה מגובשת שממשיכה וגדלה

אם נכנסים לרגע קט לקבוצות הפייסבוק של כפר יונה, קשה שלא להתרשם מהפרגון ההדדי של התושבים זה לזה. שכנים הממליצים על עסקים מקומיים, בני נוער המציעים שירותי שמרטפות, ואין ספור תמונות המציגות תמונה ורודה של היישוב העירוני שהפך לעיר רק לפני מספר שנים. איך הם עושים זאת?

נדל”ן בכפר יונה הוא הרבה יותר מבית, הוא מהווה כרטיס כניסה למועדון ענק, המונה כיום כעשרים אלף אנשים, חלקם זוגות צעירים שעברו לעיר, ואחרים – אוכלוסיה מבוגרת יותר של מתיישבים במקום משנות הארבעים ועד לשנות השישים.

נדל”ן בכפר יונה  – העיריה תומכת בהרחבת היצע הדיור

העירייה בכפר יונה מקדמת את כל הפרויקטים של הבנייה המוצעים על ידי יזמי הנדל”ן במקום, מבלי שיצטרכו לחכות עשור עד לאשרור התוכניות – ואנו יכולים להיות עדים לתוצאות. המנופים עולים ויורדים בעיר – וממשיכים להרחיב את היצע הדיור, ולתת מענה לביקוש העצום לדיור איכותי בעיר.

חינוך ברמה גבוהה

אחד הסלוגנים המאפיינים את הפרוייקטים הקשורים לחינוך בעיר הוא במסגרת פרויקט עיר אקדמיה הדוגל ב”חינוך לערכים. חינוך למצויינות”. לצד הציונים הטובים, העיר מקדישה את מירב המאמצים לשמר את אופים של בניה כמלח הארץ, וליצור קהילה איכותית שבה חדשנות ומקצועיות יוצרים עתיד מבטיח יותר עבור הלומדים בעיר. התהליך מתרחש בזכות שילוב כוחות של מספר גורמים: העירייה, בתי הספר בעיר, האקדמיה ומשרד החינוך – שעושים יד אחת על מנת להוביל את כפר יונה להישגים.

מי זו יונה? קצת על ההסטוריה של היישוב

רבים סקרנים לדעת מה מקור השם כפר יונה, ומיהי אותה יונה המסתורית ששימשה השראה לשם הכפר. סיפורה של העיר מתחיל כאשר אדמות הישוב נרכשו בשנת 1928, על ידי ז’אן יונה פישר. סיפורו של פישר מרתק. אותו יזם, שהיה ציוני נלהב מבלגיה, על אף שנולד בקרקוב שבפולין. פישר, שהיה חבר בוועד הפועל הציוני בבלגיה, החליט להמשיך את פעילותו בארץ, ועלה בשנת 1927 לנס ציונה, שבה הכיר את היזם שלמה גוטהלף. פישר רכש אדמות לצורך הקמת היישוב, אך למרבה הצער, ז’אן יונה פישר נפטר ואת חלומו הגשימו אחיו הצעיר יהושוע-אוסקר ובנו מוריס. שני אלו הקימו את הישוב וקראו לו על שם אחיהם.

ממאות תושבים לעשרות אלפים

כעת, אלפי אנשים זוכים להגשים את חזונו של פישר, ולגור בעיר השומרת על ערכים גבוהים של מצוינות לצד ערבות הדדית, ויוצרים את הקהילה המגובשת בעיר כפר יונה. המיקום של העיר, הנמצאת בלוקיישן אסטרגי מצויין ליד כביש 6, כביש החוף וכביש מס’ 2,  הופך אותה למבוקשת עבור תושבים העובדים ברחבי אזור המרכז והשרון, לצד בעלי מקצועות חופשיים שפתחו עסקים בעיר הגדלה.

בעוד עשור, נתקשה מן הסתם למצוא נכסי נדל”ן בכפר יונה  במחירים של פחות ממיליון וחצי שקלים, אך כיום זהו מחירה של דירה ממוצעת במתחמים החדשים שנבנים בצפונה של העיר. הן עבור משקיעי הנדל”ן והן עבור תושבים המעוניינים למצוא עצמם בקהילה איכותית בעיר מתפתחת – דירה בכפר יונה מהווה החלטה נפלאה לדורות.

*תאור הפרויקט, תוכניות הפיתוח, הדמיות הבניינים והדירות, מידותיהם, מיקומם ושטחיהם וכן עיצוב החוץ והפנים שלהם לרבות האביזרים המסומנים, כפי שמופיעים בכל העזרים השיווקים הינם לצורך המחשה רעיונית, לעיצוב ושדרוג הבנין והדירה. בכפוף לשינויים לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה ו/או הרשויות ואינם מהווים חלק מהממכר. יודגש כי רק הסכם המכר, התוכניות ומפרטי המכר החתומים יחייבו את החברה. ט.ל.ח | All rights reserved©