כפתור תפריט
לוגו צמרות כפר יונה
close
שווה להיות כפר-יונהי!
40 דירות ב-150,000 הנחה יוגרלו לתושבי כפר-יונה
תוכנית "מחיר למשתכן" היא חוד החנית בסדרת צעדים חסרי תקדים אשר יזמה ממשלת ישראל, בהובלת משרד האוצר, משרד הבינוי והשיכון ורשות מקרקעי ישראל. מטרת התוכנית היא להקל על משפחות צעירות לקנות דירה ראשונה בתנאים מועדפים.
השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם פרטים נוספים:

Please leave this field empty.

פרויקטים בשרון – איכות חיים במרחק עשרים דקות מהמרכז

פרויקטים בשרון

הקיפאון הנוכחי בדיור הוא ככל הנראה תופעה חולפת. בשל הביקוש הרב, סביר להניח שהמחירים יחזרו במהרה לנסוק אל על. מצב זה הפך את מגוון הפרויקטים שבשרון למבוקשים במיוחד. מהרצליה, ועד כפר יונה, רבבות רוכשים דירות חדשות מקבלן במחירים אטרקטיביים. לרכישה ישירות מהקבלן ללא תיווך מספר יתרונות משמעותיים: דירות חדשות המאופיינות באבזור מתקדם, דירות שאיש לא דרך בהן לפניכם, אחריות קבלן, וכמובן – אינכם משלמים דמי תיווך על מנת להגיע לדירת החלומות שלכם.

אבזור באיכות גבוהה – סמוך למרכז

הביקוש העצום לדירות בתל אביב הוביל לחיפוש של אלטרנטיבות קרובות ומשתלמות. כאלה המרוחקות מההמולה של ה”עיר ללא הפסקה” מחד, ועדיין קרובות מספיק למקומות בילוי ולמתחמי תעסוקה. לפני עשרים שנה הרצליה, שבתחילה הפכה למקום מבוקש על ידי רבים, והתהדרה בקרבה של דקות ספורות לתל אביב, לאחר מכן נתניה שהציעה איכות חיים במרחק של 15 דקות וקו חוף, ולאחר מכן פרויקטים נוספים בערים שעד כה נחשבו כמעט כפריפריה.

נגישות גבוהה בזכות פיתוח מואץ בשדרוג פתרונות תחבורה יעילים

עד שהוקם כביש מס’ 6 היו תושבי השרון תקועים בשעות העומס בין כביש 4, דרך איילון וכביש החוף. בשעות אלו שיירות ארוכות של רכבים זחלו ועשו את דרכם לתל אביב בבוקר, וחזרו ממנה בשעות אחר הצהריים. ואז יצאה הבשורה… כביש אגרה חדש שהחל לשרת את תושבי הארץ. בזכות הכביש הזה לא רק שניתן להגיע לכל מקום בארץ בחצי מהזמן, אלא גם הישובים הסמוכים אליו זכות לפריחה מהירה – ועשרות פרויקטים של בנייה שהחלו. נוכל לציין לדוגמה את הפרויקטים שבישוב כפר יונה, אותו ישוב מנומנם שזכה להפוך לעיר בשנת 2014 בזכות מחלף ניצני עוז, המושך תושבים נוספים לעיר.

השנים שבהם רוצים פרויקט בנייה המציע טבע ירוק ומרחבים

מספר שלבי חיים מובילים תושבים רבים לרצות לעזוב את העיר העמוסה ולוותר על חוויה אורבנית לטובת מרחבים ירוקים. הראשון, הוא הרגע שבו זוג מחליט לגדול ולהפוך למשפחה צעירה. הפאבים והבילוי בבתי הקפה מוחלפים ברצון להעניק איכות חיים, וחוויה יותר טבעית ופתוחה לדור הבא שלנו. כולנו זוכרים את המשחק התמים בארגז החול בגינה השכונתית, כאשר השמש מאירה מעל, את מרחבי הדשא שלצדם למדנו לרכב על אופניים, ואת היכולת לצאת החוצה לשביל עפר, במקום לכביש סואן. בשלב הזה אנו מעוניינים למצוא דירה באחד משלל פרויקטים בשרון המציעים את אותה איכות חיים.

וגם מספר עשורים מאוחר יותר

השלב השני המושך אותנו שוב לטבע מתרחש מספר עשורים מאוחר יותר. ניסיון לשמור על קהילה לאחר שהילדים גדלו, עזבו את הבית ובנו משפחה משלהם. איכות חיים של ישיבה על ספסל או משחק ברידג’ מרתק, בשנים בהם יש לנו את הזמן ללכת בשקט, לאט, וליהנות ממסלולי צעידה בפארק. אכן, גיל הפרישה מוביל רבים למכור את הדירה המתיישנת בתל אביב, ולעבור לפרויקט יוקרתי יותר, עם מעליות נוחות, שפע של חניה וחברה טובה ואיכותית של אנשים בגיל הפרישה.

מה מציעים הפרויקטים בשרון?

כיום, חלק מאזור השרון מתחיל להראות דומה במחיריו לאזור המרכז. בערים המבוקשות יותר כמו הרצליה, נתניה ורמת השרון המחירים עולים, אך עדיין ניתן למצוא מספר ערים חדשות – שזה עתה עברו מהגדרה של ישוב עירוני להגדרת עיר לכל דבר ועניין. שם, עדיין אפשר למצוא דירות מאובזרות, עם חניות אישיות, לובי מפואר ומרפסות מפנקות – במחירים שאולי היינו רואים לפני שלושה עשורים בחלקה הצפוני של תל אביב.

דירות חדשות מקבלן שקל לתכנן ולתחזק

לקנייה של דירות חדשות במגוון פרויקטים בשרון יש יתרונות רבים. כאשר בוחרים כיצד הדירה תראה, עוד לפני שנבנתה, ניתן לשנות את החלוקה הפנימית שלה, להוסיף אבזור מתקדם במטבח ובחדר האמבטיה, ולהתאים את הבית לסגנון החיים שלנו. יתרון נוסף שיש לדירות חדשות הוא העובדה שאיננו צריכים לדאוג לתחזוקה השוטפת – לשירותים שהתקלקלו, לצנרת שהופכת לטפטוף מעיק לדיירים שמתחתינו או לתריסים שאינם נפתחים.

 

פרוייקטים חדשים חוסכים לנו בטווח הקצר והרחוק את כל העלויות הנוספות הנלוות לתיקונים אלה, וגם מאפשרים לנו לחסוך מעט בחשבונות החודשיים. בזכות בנייה ירוקה ומתקדמת הדירות הללו אטומות יותר, וכך קל לקרר אותן בקיץ, ולשמור על חומן בחורף מבלי להוציא הון על חשמל. אך גם אם אינכם מתכוונים לגור בדירות אלה, לפרויקטים חדשים בשרון יתרון גם בתחום השקעות הנדל”ן.

הזדמנות חסרת תקדים גם למחפשי נכס מניב

נסכם את הסקירה במספר טיפים למשקיעים. הריביות הנמוכות שמציעים הבנקים כיום על חסכונות, וחוסר היציבות של השקעות בשוק ההון מובילים רבים להעביר את החסכונות לתחום הנדל”ן המניב. השרון, שמאז ומתמיד היה מבוקש, מציע נכסים במחירים אטרקטיביים עם שכירות חודשית גבוהה למשפחות שמסיבה זו או אחרת בחרו שלא לקנות נכס.

 

כאשר בוחרים בדירה חדשה מקבלן, ניתן להשכיר את הדירה ב”ראש שקט” ללא עלויות תחזוקה גבוהות, וליהנות מהביקוש הרב לנכסים להשכרה באזור. כפי שמשקיעים רבים נוכחים לדעת, בעוד שהנכסים להשקעה בתל אביב מניבים כיום תשואה נמוכה יחסית לאחר עליית המחירים המטאורית של השנים האחרונות, ניתן לרכוש נכס בפרויקט בשרון במחיר דירה קטנטנה בתל אביב.

*תאור הפרויקט, תוכניות הפיתוח, הדמיות הבניינים והדירות, מידותיהם, מיקומם ושטחיהם וכן עיצוב החוץ והפנים שלהם לרבות האביזרים המסומנים, כפי שמופיעים בכל העזרים השיווקים הינם לצורך המחשה רעיונית, לעיצוב ושדרוג הבנין והדירה. בכפוף לשינויים לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה ו/או הרשויות ואינם מהווים חלק מהממכר. יודגש כי רק הסכם המכר, התוכניות ומפרטי המכר החתומים יחייבו את החברה. ט.ל.ח | All rights reserved©